Wyjątkowa randka


Uwielbiam #tbt, bo lubię czasem wrócić do miłych wspomnień, a dziś opowiem Wam o bardzo emocjonującej randce, na którą zabrał mnie nie kto inny, jak mój kochany Młody.

Większość par, tak mi się przynajmniej wydaje, ma swoją piosenkę. Wiecie, ta specjalna muzyka, która przywołuje miłe wspomnienia, powoduje, że przyspiesza wam tętno, a na twarzy pojawia się uśmiech nawet, gdy macie zły dzień. My z Młodym nie odbiegamy od schematów w tym przypadku i również mamy taki utwór, a jest nim "Z Tobą" Wojtka Sokoła.

W październiku, zeszłego roku Młody poinformował mnie, że kupił bilety na koncert Sokoła w Manchesterze. Bardzo ucieszyłam się na tą wiadomość, bo poza tym, że Sokół jest autorem naszej piosenki, to również jest artystą, którego sobie bardzo cenię. Zarezerwowaliśmy hotel i z niecierpliwością czekaliśmy do dnia koncertu.Do Manchesteru dotarliśmy na kilka godzin przed koncertem, niestety moje niezdecydowanie co do stylówki sprawiło, że do klubu dotarliśmy na kilka minut przed zamknięciem drzwi. Na sam występ trzeba było jeszcze troszkę poczekać więc wykorzystaliśmy ten czas na zakupienie fizycznej wersji płyty i drinków. Z płytą poszło łatwo, za to kolejka do baru wyglądała mało optymistycznie i do tego niestety pojawiło się kilku zdesperowanych, którzy bezpardonowo wcinali się w kolejkę. Nic jednak nie było w stanie popsuć nam nastroju. Kiedy wreszcie udało się nam upolować gin i tonic, udaliśmy się w pobliże sceny, gdzie zebrał się już spory tłum fanów Sokoła. Po kilku chwilach klub wypełniły dźwięki dobrze już znanych utworów. Z resztą zobaczcie sami, przygotowałam krótką relację z fragmentami koncertu.Miło było usłyszeć i zobaczyć Sokoła, szkoda, że nie było szansy na podpisanie płyty, ale to tylko detale. Piękne wspomnienia pozostaną, pozostanie też pamięć o szalonej Merry, która śni mi się do dziś. Zapytacie kim była Merry? To potężna kobieta, która lepiej niż ochroniarze poradziła sobie z wygonieniem ludzi z klubu :)

gif

Jako, że Nowy Rok nastał życzę Wam, aby był dla Was łaskawy i przyniósł wraz z sobą dużo dobrego.

To wszystko na dziś kochani,

miłego wieczoru,

xoxo Jagodzianka

15 views0 comments