Tego o mnie nie wiedzieliście

Cześć kochani, dziś zdradzę Wam kilka ciekawostek na mój temat, których być może nie spodziewalibyście się po mnie.Ciekawostka numer Jeden

Byłam tancerką, aktorką i prezenterką telewizyjną. Zaskoczeni? Kiedy uczęszczałam do szkoły średniej brałam udział w grupie tanecznej i teatralnej. Kocham taniec, ale w pewnym momencie skupiłam więcej swojej energii w teatrze, a z czasem zostałam poproszona o prowadzenie lokalnych wiadomości. Jakież to były piękne czasy. Oczywiście, będąc nastolatką często psioczyłam na dodatkowe zajęcia, bo kolidowały z moim nastoletnim życiem, ale i tak to kochałam. Scena nauczyła mnie otwartości, pomogła mi przemóc wiele lęków, piękna przygoda. Jeden z moich ówczesnych scenicznych przyjaciół obecnie jest aktorem. Pamiętam jaką dumę czułam kiedy pierwszy raz ujrzałam go na dużym ekranie.

Miłość do teatru zaszczepiła we mnie moja profesorka, Pani Maria, jestem jej za to bardzo wdzięczna.

Zrobiło się nieco nostalgicznie więc opowiem Wam anegdotkę o występowaniu w wiadomościach lokalnych. Kiedyś musiałam powtarzać trylion razy ujęcie, gdyż nie mogłam opanować śmiechu, było to coś o kradzieży kury. Nie wiem czemu mnie to tak rozbawiło😉


Ciekawostka numer Dwa


Interesuję się ezoteryką. Wiem sporo o numerologii, fascynuje mnie tarot, mam swoje kryształy. Zainteresowanie magią i wszelkimi mistycznymi tematami rozpoczęło się jeszcze w moim dzieciństwie. Był taki czas, gdy dość często odwiedzałam lokalny sklep z kryształami, raz nawet byłam na czytaniu tarota, sporo z tego o co pytałam okazało się prawdą. Podchodzę do tych spraw już nieco inaczej niż kiedyś, ale fascynacja pozostała.

Uwielbiam historie o duchach, cudach i niewyjaśnionych zjawiskach. Kiedy byłam mała zmuszałam mamę do oglądania "Z archiwum X". Nie powinno być też niespodzianką to, że uwielbiam horrory. Tym, którzy lubią podobne klimaty polecam Netflixowy serial "The Hounting of Hill House". Dla mnie kozak, jeżeli ktoś ma coś godnego polecenia to proszę piszcie w komentarzach.

A teraz zadanie dla Was! Napiszcie w komentarzu dwa interesujące fakty o sobie. Poznajmy się lepiej;)

Miłego dzionka,

xoxo Jagodzianka24 views1 comment