Młodszy partner - wady i zalety, pół żartem, pół serio

Postanowiłam, że od czasu do czasu pozwolę Ci drogi czytelniku zajrzeć do mojego prywatnego życia. Pozwolę Ci poznać mnie bliżej.

Dziś przyznam się Wam, że mam dużo młodszego partnera i pół żartem, pół serio opowiem o wadach i zaletach takiego związku.

Jak większość z Was się domyśla jest to ten Młody, o którym już niejednokrotnie wspominałam w poprzednich postach. I teraz wiadomo już czemu Młody :), bo jest 12 lat ode mnie młodszy. Myślę, że niektórych może to zszokować, więc jak już pozbieracie szczęki z podłogi to zapraszam do dalszej lektury ;)Młody pojawił się w moim życiu gdzieś tak rok temu. Poznaliśmy się w pracy. Przez długi czas był dla mnie po prostu "ziomeczkiem". Przyznaję, że dostrzgałam jego maślane oczy, ale poza tym, że głaskałam tym swoje ego nic sobie z tego nie robiłam. Do czasu...

Kiedyś opowiem Wam może jak doszło do tego, że skradł mi serce, ale póki co skupmy się na wadach i zaletach związku z dużo młodszym facetem.

Rozpocznę od wad, gdyż nie lubię kończyć postów pesymistycznie ;)

1. Brak poprozumienia w kwestii porządków domowych. Dla Młodego jest to coś mało istotnego, strata czasu, który mógłby być wykorzystany na robienie ciekawszych rzeczy.

Przyznaję, że kiedy byłam w jego wieku myślałam tak samo... Teraz po prostu zamieniam się w Tereskę (to moja mama).

No i to by było na tyle z negatywów.

Przejdźmy do zalet:

1. Spontaniczność. Tego często brakowało mi w związkach ze starszymi facetami, oni lubią planować. Z Młodym jest tak: wpadamy na pomysł i realizujemy. Np. jednego razu o godzinie 23:00 stwierdziliśmy, że fajnie byłoby posłuchać szumu morkich fal. Już po godzinie z hakiem mieliśmy morze w zasięgu wzroku.

2. Pomoc w sprawach technologicznych. I tu podam przykład dosłownie sprzed chwili. Piszę tego posta nagle pacnęłam jakiś klawisz przypadkowo i bum cały tekst zniknął, a nie widzę nigdzie ikony "cofnij". Panika! A Młody na to pstryk, coś tam nacisnął i cały tekst wrócił na swoje miejsce (żeby nie było, że się od niego nie uczę były to CTRL+z)

3. Rozumiem więcej młodzieżowego slangu ;)

4. Częściej bywam na koncertach.

5. Robię rzeczy, których nie robiłam bo myślałam, że już mi nie wypada.

6. Czuję się młodziej i tak też wyglądam ;)

7. No i taki młody kaloryfer dobrze grzeje w nocy :)

Mogłabym tak jeszcze wymieniać, ale niestety czas mnie goni. Więc drogie Panie jak macie to szczęście, że zawróciłyście w głowie młodszemu mężczyźnie, to pozwólcie sobie na to szaleństwo, oczywiście pod warunkiem, że jesteście wolne ;P


xoxo, Jagodzianka24 views0 comments