Kim jest Jagodzianka?

Jagodzianka ma na imię Jagoda. Urodziła się w połowie lat 80 i została wychowana przez wspaniałą kobietę. W gwiazdach przypisano jej znak skorpiona. Dorastała w niewielkim mieście na południu Polski. Przeszła przez wszystkie szczeble edukacji i na papierze jest magistrem pedagogiki. Jagoda uwielbia muzykę, szczególnie bliski jej sercu jest rap, ale jej horyzonty muzyczne nie koncentrują się tylko tam. Kocha taniec i sztukę, jest molem książkowym, fascynuje ją psychologia, marzy o zwiedzeniu świata. Kilka lat temu Jagoda na skrzydłach miłości przyleciała do deszczowej krainy. Miłość odfrunęła, kolejna także, a Jagoda została, ale samotna nie jest.

Jagoda jest silną babką, dosłownie. Od zawsze fascynowały ja sztuki walki. Lubi fitness. Jej żywiołem jest woda, dlatego najlepiej czuje się nad morzem.

Jagoda jest zafascynowana światem, różnorodnością kultur, sztuki i architektury. Jako mała dziewczynka chciała zostać archeologiem, podobnie jak Indiana Jones, chciała eksplorować najstarsze zabytki świata. Odkąd pamięta uwielbiała podróże oraz wszelkie wycieczki. Lubi spacery. Miastem, które Jagoda koniecznie musi odwiedzić jest Nowy York. Najpierw będzie jednak Barcelona. Jagody nie można łatwo zdefiniować, albowiem jest w niej dzikuska, jest szaleństwo, jest mała dziewczynka i całkiem interesująca kobieta, jest pasja i namiętność, grzeczność i nieposłuszeństwo,jest krzyk i jest cisza, dobro i zło.

Cześć, jestem Jagoda i witam Cię na moim Blogu. Miło, że jesteś. Jeśli masz ochotę to przedstaw się w komentarzu. 

💋 xoxo Jagodzianka15 views0 comments