Jesienna niemoc a trening?

Cześć, ostatnio zrobiłam sobie dłuższą przerwę od blogowania, ale już do Was wracam. Dziś jak w każdy poniedziałek tematyka będzie krążyła wokół fitnessu. Nie wiem jak Wy, ale ja w jesienne deszczowe dni najchętniej nie wychodziłabym na zewnątrz, dlatego wtedy często trenuję w domu. Dziś opowiem Wam o moich ulubionych domowych treningach.1. Trening z krzesłem Ewy Chodakowskiej, mam tu na myśli skalpel 2 i trening z Joanną Przetakiewicz. Są to treningi bez skakania więc bezpieczne jeśli macie pod sobą sąsiada, któremu wszystko przeszkadza.

2. Wszelkie treningi z gumami, one są świetną alternatywą dla treningu siłowego. I nie da się ukryć, że rewelacyjnie rzeźbią pośladki i uda.

3. Joga, ja korzystam z filmików na You Tube Gosi Mostowskiej. Wśród jej filmów można znaleźć te dla początkujących, dziewczyna wszystko pięknie tłumaczy. Joga jest bardzo relaksująca, nie spalimy tu zbyt wielu kalorii, ale nasze ciało z pewnością podziękuje nam za ten wysiłek.

4. Ostatnio zakupiłam stepper i naprawdę polecam, cardio w zaciszu domowym z ulubionym serialem w tle? Czemu nie?

Podsumowując dla chcącego nic trudnego, jeśli chcesz trenować bez wychodzenia z domu, to też możesz to robić. Sorry, ale wymówka nie poszłam na siłownie bo padało, nie jest wystarczająco dobra! Przypominam, że aktywność fizyczna podnosi poziom endorfin w organiźmie, zdrowa i zbilansowana dieta pomoże uchronić nas przed jesiennymi choróbskami.

A wy jakie macie sposoby na domowe treningi? Dzielcie się tym ze mną w komentarzach. Dbajcie o siebie robaczki i nigdy nie rezygnujcie z siebie!


xoxo, Jagodzianka


20 views0 comments