Fit śniadanie poza domem?

Dzień dobry bardzo!

Ja właśnie rozpoczęłam świąteczny urlop i w związku z tym postanowiłam zrobić wielki powrót do Ciebie drogi czytelniku.

Jako, że mamy sobotę, dzisiejszy wpis będzie o jedzonku. Ano właśnie, czy da się zachować zbilansowaną dietę, gdy sytuacja zmusza cię do zjedzenia śniadania poza domem? Okazuje się, że jest to możliwe, ja znam kilka takich miejsc, a dziś wspomnę o Pret a Manger.Pret a Manger zostało otwarte w 1983 roku w Londynie przez Jeffreya Hymana, niestety restauracja nie odniosła sukcesu i została zlikwidowana. w 1986 roku od pierwotnego właściciela nazwę odkupiła para przyjaciół z koledżu Julian Metcalfe i Sinclair Beechem. Pierwsza ich kafejka znajdowała się przy Victoria St. Na początku restauracja sprzedawała zaledwie 12 kaw dziennie dziś jest to zawrotna ilość 1.4 mln.

A teraz przejdźmy do meritum czyli zdrowego i pysznego śniadanka w Pret a Manger. Ja uwielbiam ich owsianki i jogurty z owocami. Oczywiście nie mówię, że restauracja ta zapewnia jedynie małokaloryczne dania, otóż trzeba być ostrożnym i wybierać te pozycje w menu, które rozpędzą nasz organizm w zdrowy sposób.

Także kochani, jeżeli szukacie miejsca, gdzie dostaniecie zdrowe śniadanie ja polecam Pret a Manger!

To by było tyle na dziś, a jakie są wasze ulubione miejsca na zdrowe śniadanka poza domem? Piszcie w komentarzach. A teraz moi drodzy koniec przerwy, wracajcie do przedświątecznych obowiązków.

Buziaki,

XOXO Jagodzianka

125 views0 comments