Dziś są moje urodziny

Dziś celebruję kolejny rok mojego życia, pomyślałam więc, że może być to doskonała okazja, aby dokonać rachunku zysków i strat.

Wiek Chrystusowy był zdecydowanie bardzo intensywny, pełen lekcji życiowych, wzlotów i upadków, o słodko - gorzkim smaku. Muszę przyznać, że nie narzekałam na nudę, zaliczyłam sporo przygód, przepłakałam kilka nocy, uśmiałam się wiele razy, aż do bólu brzucha, popełniłam kilka pomyłek, spełniłam kilka marzeń.

Straciłam łączność z kilkoma osobami, dwie osoby odeszły bezpowrotnie, ale zyskałam przyjaciela i ukochanego w jednym, nawiązałam kilka obiecujących znajomości.Dowiedziałam się, że kiepsko idzie mi z pomiarami, pocieszające jest to, że mylę się dosłownie o milimetry (dzięki Bogu nie jestem chirurgiem, bo w tym przypadku mogłoby mieć to kluczowe znaczenie;)).Odkryłam kilka nowych horyzontów, wsłuchałam się w siebie, odważyłam się chcieć. Podsumowując trzydziesty trzeci rok mojego życia, mogę powiedzieć, że jestem wdzięczna. Los przygotował dla mnie w tym roku ucztę składającą się z wachlarza słodko - gorzkich smaków, rozsmakowałam się w każdym kęsie.Dziękuję każdej osobie, dzięki której ten rok nabierał kolorów, nie ważne jasnych czy ciemnych, bo dzięki temu na moim niebie pojawiła się tęcza. Kocham to życie z każdym jego blaskiem i cieniem.
Jestem gotowa na to, co przyniesie mi kolejny rok, a czego sobie życzę?

Więcej podróży, więcej przygód i więcej uśmiechu.

Przesyłam Wam urodzinowe buziaki z miasta grzechu ;*


xoxo Jagodzianka

136 views1 comment